IMG_6147_small

Dentysta Kraków

Nieestetyczne przebarwienia czy diastema sprawiają, że rzadko uśmiechacie się od ucha do ucha? Wsparciem w tych i innych problemach z uzębieniem jest sprawdzony dentysta. Kraków pod tym względem ma się czym pochwalić. W stolicy Małopolski zlokalizowanych jest wiele punktów, których poziom usług dentystycznych oraz przystępny cennik doceniają również Klienci z zagranicy. Do grona cieszących się prestiżem gabinetów dentystycznych w Krakowie należy Stomatologia Nad Sudołem prowadzona przez Agnieszkę Platę, absolwentkę Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeżeli poszukujecie Państwo prywatnego dentysty w Krakowie, który kompleksowo zadba o Wasze zęby, a dodatkowo zatroszczy się o Wasz komfort psychiczny podczas wizyty, Stomatologia Nad Sudołem spełni Wasze oczekiwania.

O mnie

Agnieszka Plata-Bigoraj – jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Po studiach odbyłam praktykę w gabinecie Dr T. Redlicha w Stuttgarcie. Pracuje zawodowo nieprzerwanie od 2002 roku. W tym czasie doskonaliłam umiejętności w gabinetach stomatologicznych w Krakowie. Współpraca z wieloma specjalistami zaowocowała interdyscyplinarnym podejściem do leczenia. Regularnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach, sympozjach i kursach stomatologicznych w Polsce oraz za granicą (DIGITALE VOLUMENTOMOGRAPHIE-Zahnarztehaus w Stuttgarcie; Protetyczno-endodontyczny kongres - wydawnictwa KWINTESENCJA, Konferencja Endo-perio - PULP-FICTION).

Obowiązkiem każdego lekarza jest nadążanie za postępem w wiedzy medycznej i farmakologicznej, a także rozwojem narzędzi diagnostycznych i leczniczych. Dlatego gabinet wyposażony został w sprzęt najwyższej klasy (m.in. nowoczesny, wygodny fotel firmy Stern Weber, mikroskop stomatologiczny firmy Leica, mikrosilnik endodontyczny firmy VDW, aparat rentgenowski firmy Carestream).Trzynastoletnia praktyka nauczyła mnie, że dobry stomatolog nie tylko rzetelnie wykonuje swoją pracę, ale też sprawia, że pacjenci czują się komfortowo podczas zabiegów.

Serdecznie zapraszam do gabinetu Stomatologia Nad Sudołem – także tych, którzy dotąd unikali kontaktu z dentystą. Kraków ul. Wincentego Danka 8/u3 – to miejsce, gdzie każdego dnia dbam o uśmiech Klientów w sensie dosłownym i metaforycznym. Klikając w zakładkę Cennik możecie Państwo zapoznać się z orientacyjnymi kosztami zabiegów, szczegółowych informacji udzielam podczas wizyty konsultacyjnej.

Agnieszka Plata-Bigoraj - ZnanyLekarz.pl

Loading Images
wpif2_loading
certyfikat-agnieszka-plata
certyfikat-agnieszka-plata
certyfikat-agnieszka-plata
agnieszka-plata-certyfikat
agnieszka-plata-szkolenie
endodoncja-agnieszka-plata
agnieszka-plata-the-wand
endodoncja-agnieszka-plata
certyfikat-dentysta-agnieszka-plata
agnieszka-plata-stomatologia-praktyczna
endodoncja-techniki-szkolenie-agnieszka-plata
wspolczesna-endodoncja-agnieszka-plata
choroby-przyzebia-agnieszka-plata
endodonta-agnieszka-plata
certyfikat-szkoleniowy-agnieszka-plata
leczenie-endodontyczne-agnieszka-plata
leczenie-kanalowe-mikroskop-agnieszka-plata
protetyka-agnieszka-plata
rentgen-zebow-agnieszka-plata