IMG_6147_small

Stomatolog Kraków

Nieestetyczne przebarwienia czy diastema sprawiają, że rzadko uśmiechacie się od ucha do ucha? Wsparciem w tych i innych problemach z uzębieniem jest sprawdzony dentysta. Kraków pod tym względem ma się czym pochwalić. W stolicy Małopolski zlokalizowanych jest wiele punktów, których poziom usług dentystycznych oraz przystępny cennik doceniają również Klienci z zagranicy. Do grona cieszących się prestiżem gabinetów dentystycznych w Krakowie należy Stomatologia Nad Sudołem prowadzona przez Agnieszkę Platę-Bigoraj, absolwentkę Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeżeli poszukujecie prywatnego stomatologa w Krakowie, który kompleksowo zadba o Wasze zęby, a dodatkowo zatroszczy się o Wasz komfort psychiczny podczas wizyty, Stomatologia Nad Sudołem spełni Wasze oczekiwania.

O mnie

Agnieszka Plata-Bigoraj – jestem absolwentką Wydziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Po studiach odbyłam praktykę w gabinecie Dr T. Redlicha w Stuttgarcie. Pracuję zawodowo nieprzerwanie od 2002 roku. W tym czasie doskonaliłam umiejętności w gabinetach stomatologicznych w Krakowie. Współpraca z wieloma specjalistami zaowocowała interdyscyplinarnym podejściem do leczenia. Regularnie pogłębiam swoją wiedzę uczestnicząc w międzynarodowych konferencjach, sympozjach i kursach stomatologicznych w Polsce oraz za granicą (DIGITALE VOLUMENTOMOGRAPHIE-Zahnarztehaus w Stuttgarcie; Protetyczno-endodontyczny kongres - wydawnictwa KWINTESENCJA, Konferencja Endo-perio - PULP-FICTION).

Obowiązkiem każdego lekarza jest nadążanie za postępem w wiedzy medycznej i farmakologicznej, a także rozwojem narzędzi diagnostycznych i leczniczych. Dlatego gabinet Stomatologia Nad Sudołem wyposażony został w sprzęt najwyższej klasy (m.in. nowoczesny, wygodny fotel firmy Stern Weber, mikroskop stomatologiczny firmy Leica, mikrosilnik endodontyczny firmy VDW, aparat rentgenowski firmy Carestream, tomograf komputerowy). Wieloletnia praktyka nauczyła mnie, że dobry stomatolog nie tylko rzetelnie wykonuje swoją pracę, ale też sprawia, że pacjenci czują się komfortowo podczas zabiegów.

Serdecznie zapraszam do gabinetu Stomatologia Nad Sudołem – także tych, którzy dotąd unikali kontaktu z dentystą. Kraków ul. Wincentego Danka 8/u3 – to miejsce, gdzie każdego dnia dbam o uśmiech Klientów w sensie dosłownym i metaforycznym. Klikając w zakładkę kontakt znajdziecie dane kontaktowe. Zapraszam na wizytę!

Agnieszka Plata-Bigoraj - ZnanyLekarz.pl

Loading Images
wpif2_loading
certyfikat-agnieszka-plata
certyfikat-agnieszka-plata
certyfikat-agnieszka-plata
agnieszka-plata-certyfikat
agnieszka-plata-szkolenie
endodoncja-agnieszka-plata
agnieszka-plata-the-wand
endodoncja-agnieszka-plata
certyfikat-dentysta-agnieszka-plata
agnieszka-plata-stomatologia-praktyczna
endodoncja-techniki-szkolenie-agnieszka-plata
wspolczesna-endodoncja-agnieszka-plata
choroby-przyzebia-agnieszka-plata
endodonta-agnieszka-plata
certyfikat-szkoleniowy-agnieszka-plata
leczenie-endodontyczne-agnieszka-plata
leczenie-kanalowe-mikroskop-agnieszka-plata
protetyka-agnieszka-plata
rentgen-zebow-agnieszka-plata

Gabinet stomatologiczny - oddaj się w ręce specjalistów

Stomatologia zachowawcza, leczenie stomatologiczne, leczenie kanałowe pod mikroskopem, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna, implanty zębów, protetyka, usuwanie kamienia nazębnego, diagnostyka - RTG punktowe i panoramiczne oraz tomografia komputerowa zębów - wszystkie te usługi realizujemy w jednym miejscu. W gabinecie dentystycznym Stomatologia Nad Sudołem zlokalizowanym w Krakowie na Prądniku Białym.

Nasza klinika stomatologiczna gwarantuje indywidualne podejście i spersonalizowany proces leczenia. Duży nacisk kładziemy na etap diagnostyki i poszerzonego wywiadu z pacjentami. Wierzymy, że na wysoką jakość świadczonych usług wpływa nie tylko doświadczenie i profesjonalizm stomatologa, ale także jego empatia, przyjazna atmosfera w gabinecie oraz nowoczesny sprzęt dentystyczny.

Nasz gabinet stomatologiczny funkcjonuje na rynku usług dentystycznych nieprzerwanie od 2002 roku, a nasza oferta obejmuje zarówno liczne usługi z zakresu profilaktyki, jak i leczenia schorzeń w obrębie jamy ustnej, z zakresu chirurgii stomatologicznej, stomatologii estetycznej czy ortodoncji. 

Rozumiemy, że każdy pacjent jest wyjątkowy. Dlatego nasz zespół specjalistów opracowuje spersonalizowany plan leczenia, który uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby i cele. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz podstawowej profilaktyki, leczenia zachowawczego, czy bardziej zaawansowanych zabiegów jak leczenie kanałowe, zapewnimy Ci profesjonalną opiekę na każdym etapie leczenia.

Gabinet Stomatologia Nad Sudołem wykorzystuje nowoczesne technologie i urządzenia, aby zapewnić pacjentom precyzyjne i skuteczne leczenie. Specjalizujemy się w endodoncji mikroskopowej, która pozwala nam leczyć ząb pod mikroskopem, gwarantując jeszcze większą dokładność i skuteczność zabiegu.

Dążymy do tego, aby Twoja wizyta w naszym gabinecie przebiegała w komfortowych warunkach. Nasz zespół przyjaznych i doświadczonych stomatologów zadba o Twój komfort i wyjaśni Ci każdy krok planowanej do wdrożenia procedury medycznej. Naszym celem jest zapewnienie Ci profesjonalnej opieki stomatologicznej na każdym etapie leczenia, która przełoży się na zdrowy i piękny uśmiech.

Zaufaj naszemu doświadczeniu - gabinet dentystyczny Stomatologia Nad Sudołem to miejsce, w którym każdy pacjent jest traktowany indywidualnie, a wszystkie zabiegi są wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług stomatologicznych i odkrycia, jak zdrowy uśmiech może odmienić Twoje życie.

Dogodna lokalizacja, parking, możliwość dojazdu komunikacją miejską - to także zalety wyboru naszego centrum medycznego. Serdecznie zapraszamy!

 

leczenie kanałowe Kraków
endodoncja mikroskopowa, pogotowie stomatologiczne
Oferujemy wysokiej jakości usługi z zakresu protetyki, stomatologi estetycznej, stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii oraz stomatologii dziecięcej
stomatologia dziecięca, dent kraków

Stomatologia zachowawcza, endodoncja, ortodoncja, chirurgia stomatologiczna w Krakowie

W naszym prywatnym centrum stomatologicznym każdy stomatolog posiada niezbędne kwalifikacje i umiejętności do wykonywania zabiegów w różnych dziedzinach. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową opiekę stomatologiczną, od podstawowych przeglądów aż do leczenia skomplikowanych przypadków.

W ramach naszej oferty klinika dentystyczna umożliwia przeprowadzenie higienizacji, która obejmuje usuwanie kamienia nazębnego, a także wykonywanie rentgena pantomograficznego czy tomografii komputerowej zębów. Z pomoca nowoczesnych technik obrazowania jesteśmy w stanie dokładnie ocenić stan całej szczęki, żuchwy i wszystkich zębów, co stanowi podstawę do planowania leczenia. W naszym centrum stomatologicznym mamy również możliwość wykonania rentgena cefalometrycznego.

Oferujemy także usługi z zakresu chirurgii stomatologicznej, takie jak usuwanie zębów stałych, usuwanie ósemek, usuwanie zębów mlecznych i zatrzymanych. Większość zabiegów przeprowadzamy przy użyciu znieczulenia miejscowego. Dzięki temu pacjent może czuć się komfortowo i bezpiecznie.

Nasze prywatne centrum dentystyczne zapewnia również dostęp do różnych usług poprawiających stan zdrowia i wygląd uzębienia. Jednym z proponowanych zabiegów jest leczenie kanałowe, które przeprowadzamy z użyciem mikroskopu.

W ramach leczenia zębów oferujemy również usługi stomatologii zachowawczej, takie jak wypełnianie ubytków, odbudowa koron czy wybielenie martwego zęba.

Zapraszamy do skorzystania z usług zakresu stomatologii zachowawczej i innych - nasz doświadczony zespół zadba o Twój komfort i zapewni Ci spersonalizowaną opiekę na każdym etapie leczenia. Dążymy do poprawy Twojego zdrowia jamy ustnej i zapewnienia Ci pięknego oraz zdrowego uśmiechu.